• Новак
Духот А1 - Алуминиум Безжична Тастатура Црна Цреша MX Црвено (Не Кликни)

Духот А1 - Алуминиум Безжична Тастатура Црна Цреша MX Црвено (Не Кликни)

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Случај : 100% алуминиум случај - Прекинувачи : Цреша MX 】. ✅【Конективност : Bluetooth 5.0 и USB Тип C -Батерија : 2000 m Amp литиум јонска батерија 】. ✅【Keycaps : Двокреветни Шут PBT - Осветлување : Целосна RGB осветлување со 20+ индивидуализира мемории 】. ✅【Стабилизатори : Пред lubed стабилизатори - Size : 12x10x5 】. ✅【Тежина : 3 КГ - Компатибилност : Windows, Mac, Android, i OS 】.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ласерска Тастатура, Виртуелна Безжична Bluetooth Преносни Проекција на Тастатурата за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР,

Овој производ треба да биде поставен на рамна, чиста, непроѕирни, нерефлективен интерфејс.Не постои пре�

DEN 1188.00

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60