• Новак
HEjinsh Полнење преку USB Bluetooth 3.0 Нумеричка Тастатура со 12-Цифрен Екран & LED Индикатор за Лаптоп, Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп(Flatware Бела)(Flatware) (Боја : Сребро)

HEjinsh Полнење преку USB Bluetooth 3.0 Нумеричка Тастатура со 12-Цифрен Екран & LED Индикатор за Лаптоп, Десктоп

DEN 1036.80

Достапност
Достапно за нарачка

Bluetooth 3.0, Компатибилни со Bluetooth Тема Macs и на Компјутери.Gravid 12 Цифра LCD Дисплеј.Bluetooth тастатура со 28 headstone USB Полнење Bluetooth 3.0 Број Тастатура со 12-цифрен Екран & LED индикатор за Лаптоп, Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп(Flatware Бела)(Flatware) USB charging Somatic : ABS пластика+Алуминиум (Алуминиум).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36