• Новак
MagTek 22523009 MiniMICR Проверете Читателот со USB Тастатура Емулација Интерфејс, 12V, Сива

MagTek 22523009 MiniMICR Проверете Читателот со USB Тастатура Емулација Интерфејс, 12V, Сива

DEN 1564.80

Достапност
Достапно за нарачка

Мини MICR проверете reader е една хранат со сигурен и издржлив дизајн.Тоа е идеален за продажба на мало и финансиски апликации каде брза и точна Micr читање е задолжително, со мала нога печати.USB тастатура емулација.Интерфејси/пристаништа : 1 USB.Тој нуди USB тастатура емулација интерфејси опции, вклучувајќи конективност за да најпопуларните ПОС терминали.Mag Tek Mini MICR проверете читателот.Еден хранат MICR читателот со изборен магнетна лента читателот.Мини MICR е еден хранат MICR читателот со сигурен и издржлив дизајн.Со мали нога печати, мини MICR е идеален за продажба на мало и финансиски апликации каде брза и точна MICR читање е потребно.Мини MICR нуди голем број на интерфејси опции, вклучувајќи конективност за да најпопуларните ПОС терминали.Со мали нога печати, тој е идеален за продажба на мало и финансиски апликации каде брза и точна Micr читање е потребно.Тој нуди USB тастатура емулација интерфејси опции, вклучувајќи конективност за да најпопуларните ПОС терминали.Влезен напон : 12 VAC.MICR фонт поддржан од : E13-Б, СМС-7. Проверете фидер капацитет : 1. Интерфејси/пристаништа : 1 USB.Ro HS и зелена усогласеност сертификат/орган.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36