• Новак
JDJFDKSFH Компјутерска Тастатура и Глушец Комбинации, Игри Тастатура Гејмер Тастатура со Светлото USB 104 Гума Keycaps RGB Жичен Ергономски Тастатура за Таблет Компјутер

JDJFDKSFH Компјутерска Тастатура и Глушец Комбинации, Игри Тастатура Гејмер Тастатура со Светлото USB 104 Гума

DEN 2085.60

Достапност
Достапно за нарачка

Обичај механички прекинувачи (Цреша Сина противвредност) за крајна игри перформанси.Црвени LED прилагодливи осветлување и двоен-шут за вбризгување на пластични keycaps за кристално јасна backlighting.Метал и ABS Изградба, механички копчиња, и злато Позлатен USB конектор застане на хардкор игри.Обичај механички прекинувачи дизајниран за долговечност, одговорност, и издржливост.Механички копчиња со средна отпорност, коишто се слушаат кликнете звук, и тактилни повратни информации.Применливи модели Universal Type Механички Keyboard Number копче 87 (key) USB Interface Whether за поддршка Plug and Play support And компјутерска конекција cable Is има мултимедијална функција копчиња have There се кратенка keys Whether ги Задоволи no Waterproof функција на поддршка водоотпорен?Копчето технологија механички axis Backlight светлото red Whether за поддршка на ергономски supportmaterial : metal1.8 линија должина (m)Производ големина 375 * 155 * 43mm Product Тежина 1.3 (KG)Задоволство Гаранција : Нашите производи ќе донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот.Ви благодариме за изборот и купувањето на нашите производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат