• Новак
Bakker Elkhuizen BNEU960SCFR Keyborad FR AZERTY Ultraboard 960 Бела/Сребро со Кабел

Bakker Elkhuizen BNEU960SCFR Keyborad FR AZERTY Ultraboard 960 Бела/Сребро со Кабел

DEN 3212.64

Достапност
Достапно за нарачка

бела/сребро.Објектот Пакет Количина : 1. Земја на потекло : - Кина.Пакет Димензии : 380.0 L x 175.0 W x 22.0 H (милиметри).Bakker Elkhuizen BNEU960 SCFR Keyborad FR AZERTY Ultraboard 960 бела/сребро со кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат