• Новак
YXLYLL Ултра-Тенок Безжична Компјутерска Тастатура, Мини Игри на Тастатурата, 3.0 Bluetooth Технологија, за Таблет компјутер/Мобилен Телефон Универзална Бела

YXLYLL Ултра-Тенок Безжична Компјутерска Тастатура, Мини Игри на Тастатурата, 3.0 Bluetooth Технологија, за

DEN 1812.00

Достапност
Достапно за нарачка

[Компатибилност] Компатибилен со Mac, ios, windows, windows мобилен оперативен систем, како што е windows2000, NT, XP, Vista, i Pad, Телефон i OS 4.0 не треба да се инсталира на секој возач, можете директно да ги користите. [Bluetooth и заштеда на енергија дизајн] Компјутерска тастатура користи Bluetooth 3.0 безжична технологија за да се ослободи од линија.Со две батерии AAA алкална, тоа може да се користи континуирано, за три месеци.Со прекинувач, можете да го исклучите енергија кога не е во употреба, заштеда на енергија. [Лесен и компактен] Компјутерска тастатура ултра-тенок дизајн, телото дебелина е само 6.7 mm удобно се чувствуваат, флексибилни, го копчето за звук е тивка, услугата животот е 2-3 пати на општите тастатура, да ви донесе удобно искуство. [Прекрасен изглед] Убава, стилски, исклучително деликатна, црна и бела.Ултра-тенок лебди копчето дизајн природно открива чувство за стил. [Едноставен и Брз] Систем Switch FN+П ios Систем FN+W Систем Андроид FN+E windons систем, текст метод на префрлување : command+простор, или притиснете на иконата на мала земја во долниот лев агол.Боја : Црна♦ Компјутерска тастатура♦ Производ во боја : црна, бела♦ Производ големина : 28.5*12*2.2 CM♦ Пакување кутија големина : 29*12.5*2.4 CM♦ Производ тежина : 0.38 G♦ Имајте на ум : Нема Battery1. Користејќи Bluetooth 3.0 безжична технологија, да се ослободи од оковите на жица.2. Со помош на два AAA алкална батерија, тоа може да се користи континуирано, за три месеци.3. Со прекинувач, можете да го исклучите енергија кога не е во употреба за да се спаси energy4. Ултра-тенок дизајн, телото дебелина изнесува само 6.7mm5. Копчето структура состав : копче капа (вклучувајќи X-облик ножици агол, двојно оружје суспензија тип агол) + горниот cover6. Клучот капа усвојува : ABS+PC ласерски материјал, дебелината е само 2.5mm7. Мека на допир, тивко копчето за звук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60