• Новак
Bluetooth Тастатура,REALIKE Ултра-Тенок Батерија Bluetooth Безжична Тастатура за iOS, Android, Windows и Mac Компатибилен со iPad, iPad Про, iPhone, Android Таблети и слично (Црна)

Bluetooth Тастатура,REALIKE Ултра-Тенок Батерија Bluetooth Безжична Тастатура за iOS, Android, Windows и Mac

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ШИРОК COMPAYIBILITY : за Употреба со сите четири големи оперативни системи поддржуваат Bluetooth (i OS, Android, Mac OS и Windows) ,Компатибилен со падовите, iphone телефони и Bluetooth-от на Таблети, Лаптопи и Мобилни Телефони, како што се i Pad воздухот , i Pad mini, i Pad Про, i Phone Xs Max и слично.УЛТРА-ТЕНОК,ЛЕСЕН & ПРЕНОСНИ : Ова лесни Bluetooth тастатура е наменета за секој кој треба преносно способен тастатурата за работа или игра, а особено погоден за бизнис патување.Bluetooth Тастатура големина (9.7 X 5.9 X 0.24 во) и мала тежина (0.42 lb) им овозможува да користат и носат насекаде без било какви ограничувања.БАТЕРИЈА И АВТО РЕЖИМ на СПИЕЊЕ : универзалната безжична bluetooth тастатура користи вграден литиум батерија, лесно може да се полнат преку USB кабел, нема потреба да се смени батеријата.Вграден-на Полнење на батеријата е неверојатно долго-траен, времето на мирување е околу 6 месеци помеѓу обвиненија.Bluetooth безжична тастатура може автоматски да влезе во режим на спиење, со цел да се заштеди енергија.СТАБИЛНА ВРСКА : Напреден Bluetooth технологија обезбедува кабел-слободен врска со оперативен опсег од 10 метри.Но, за Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп без bluetooth функцијата, треба да внесете трети лица bluetooth адаптер (не е вклучен) за да се инсталира bluetooth возачот пред употреба.УДОБНО и ТИВКО ПИШУВАЊЕ : шепотот-тивко, ниска профил копчиња донесе сосема ново ниво на удобност на вашите прсти.Покрај тоа, чувајте ги сите вашите најмногу користени функции и медиумите контроли поблиску од било кога Windows-посветен жешки копчиња. · Android - Fn + П. · IOS - Fn + E. · Windows - Fn + W.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36