• Новак
E-YOOSO Z-22 60% Механички Тастатура 63 Key Type-C Жичен Гејмерски Тастатури RGB позадинско осветлување за Лаптоп, Десктоп(Сина Switch)

E-YOOSO Z-22 60% Механички Тастатура 63 Key Type-C Жичен Гејмерски Тастатури RGB позадинско осветлување за

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

【RGB-позадинско осветлување Тема】 14 позадинско осветлување Ефекти, уживаат повеќе извонредно, шарени пишување и играчко искуство.Дизајниран за долговечност со поголема издржливост и одговорност.Секој производ од E-YOOSO ќе уживаат 30 дена пари назад и 12-месечен грижете се-бесплатно гаранција.Секое копче е контролирана од страна на независна прекинувач, кои ви даваат многу прецизен одговор дури и при притискање повеќе клучеви во исто време.Тоа е многу издржлив и ќе не нула.❤ RGB позадинско осветлување на FN+PGDN : 14 светлото режими, се направи една убава глетка на вашиот монитор.На прекинувачи се од највисок квалитет и тестирани за 50 милиони тастатурата. ❤ Широк Компатибилност Тоа е компатибилен со Windows 10,за Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA ❤ Спецификација : ♠имаат ист Мултимедија Број : 12 ♠имаат ист Горниот случај материјал : Брусен заврши Алуминиум ♠имаат ист Keycap : Уникатен Bicolor калап за трајни keycaps ♠имаат ист Клуч издржливост : До 50 милиони кликања ♠имаат ист Клуч профил : 4.2 MM ♠имаат ист Клуч сила : 60+/-15g ♠имаат ист Копчето за вклучување Тип : Сина Механички Switchs ❤ Пакет Содржина ♠имаат ист 1x Механички Тастатура♠имаат ист 1x Упатство♠имаат ист 1x Keycap Puller ♠имаат ист 1x Switch Puller♠имаат ист 5x Заменливи Прекинувачи. 【63 ОДГОВОРНО КОПЧИЊА】 Сите 63 клучеви имаат индивидуални прекинувачи со "Целосното N-копче Rollover" и "Анти-ghosting" за беспрекорна изведба, Поддршка 14 видови на LED светлосни ефекти, поддршка за заклучување"ПОБЕДА"функцијата, и lock"ПОБЕДА"и заклучите АПЛИКАЦИЈА за скролување. ❤ N-копче Rollover Анти-ghosting 63 копчиња.Без возач и софтвер е потребно.Мини механички тастатура БЕЗ посебна број игри на тастатурата. 【МЕХАНИЧКИ ИГРИ ТАСТАТУРА】 Дизајниран со мала големина и концизен outlook, тастатура е корисна, 63 Копчиња Компактен преносни механички игри тастатура со сопствени механичкото копче прекинувачи (Outemu Switch).Поддршка најчесто се користат игра на владата копчето светлото и обичај снимање копче светлото функција, Двојно-shot за вбризгување на пластични keycaps, Таа обезбедува транспарентна и транспарентен светлото и букви.

Спецификацијата

  :

Со стоката дадена додека купуваат