• Новак
Безжична Bluetooth Мулти Уред Тастатурата за iPad, iPhone, Android, Apple, Windows. Ергономски Bluetooth Безжична Тастатура за Mac, PC – Компјутерска Тастатура Bluetooth од Vortec

Безжична Bluetooth Мулти Уред Тастатурата за iPad, iPhone, Android, Apple, Windows. Ергономски Bluetooth Безжична

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Работа на 3 уреди истовремено во различни OS.Целосно компатибилен со Windows, Андроид Mac OS и i OS платформите.ДИЗАЈНИРАН за да се МИНИМИЗИРА ПИШУВАЊЕ ЗАМОР, нашите ергономски Bluetooth тастатура карактеристики низок профил, екстра одговорно режа-switch копчиња со удобно, ултра-тенки "чоколадо" keycaps за подобро ТАКТИЛНИ ОДГОВОР, ПОТИВКО ПИШУВАЊЕ, и надградена пишување искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат