• Новак
Brydge СП+ Безжична Тастатура со Прецизност Touchpad | Компатибилен со Microsoft Surface Pro 8 | Наменета за Површина (Црна)

Brydge СП+ Безжична Тастатура со Прецизност Touchpad | Компатибилен со Microsoft Surface Pro 8 | Наменета за

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕЦИЗНОСТ TOUCHPAD : посветена НА Windows прецизност touchpad со течност гестови кои го прават мултитаскинг лесно.Вашата Површина Про 8 не само што изгледа како лаптоп, тоа ќе се врши како еден.МАЈЧИН МУЛТИ-ДОПИР : прецизност touchpad ви дава целосна контрола на гестови со мајчин Windows settings - дали тоа да биде на две, три, или четири прсти.Се прилагодите на нив како сакате.КОМПАТИБИЛНОСТ : На Brydge СП+ одговара на Површина Про 8. Имаат доверба дека вашиот СП+ е дизајниран и конструиран да ги исполни стандардите поставени од страна на Microsoft.ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Одлично за оние кои се на-на-go, на Brydge СП+ тастатура за Површинска Про 8 карактеристики мулти-допир прецизност touchpad, разновиден агли на гледање, тактилни пишување, и прилагодливи позадинско осветлување на копчињата.ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА & ПОДДРШКА : Brydge горд на квалитет и издржливост на своите производи.Сите Brydge производи доаѓаат со ограничен на една година гаранција и бесплатно поддршка на корисниците со седиште во Park City, Utah.Останете продуктивни со Brydge СП+ Microsoft Surface Pro 8 тастатура.Оваа Brydge безжична тастатура се карактеризира со прецизност touchpad, 0-180° агли и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат