• Новак
Механички Тастатура Црна/Зелена/Чај/Red/Сребрена Вратило Игра Посветен Компјутерска Тастатура, Алуминиумски Панел со Механички и ABS Смола Две-Боја Keycap за PC/Компјуте?

Механички Тастатура Црна/Зелена/Чај/Red/Сребрена Вратило Игра Посветен Компјутерска Тастатура, Алуминиумски

DEN 2670.48

Достапност
Достапно за нарачка

♥Уникатна текстура на црна тастатура е тешко да се одолее, а атмосферата е извонредна. ♥PC + ABS смола две-боја keycap има fingertip чувствуваат, не е лесно да бледнее, не е лесно да се процени. ♥Тастатура Ергономски тастатура дизајн,природно се вклопува во вашата рака.USB тастатура е едноставен за користење,само "plug and play".Без дополнителен софтвер или на firmware-от е потребно. ♥Одлична Декорација и Одличен Подарок,Тоа исто така може да биде подарок направи вашите пријатели или семејството fondle admiringly. ♥Ние секогаш сме одговорни за нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Оваа тастатура е најдобар избор за компјутерски игри, канцелариски работи, и еден од најдобрите избори за подароци за семејството и пријателите■ спецификација на Производот◆Тастатура гранка : 3-копче областа + мултимедијални копчиња◆напон : 4.25 V-5.25 V◆Возач : бесплатно возење■ Пакет се Вклучени : 1 тастатура само■ Совет : ◆ Ние само го продаде тастатура , не вклучувајќи и други украси.◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.◆Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат