• Новак
Microsoft Sculpt Ергономски Тастатурата за Бизнис (5KV-00001 ) (Обновена)

Microsoft Sculpt Ергономски Тастатурата за Бизнис (5KV-00001 ) (Обновена)

DEN 1342.56

Достапност
Достапно за нарачка

Сплит Keyset Дизајн Помага Да Се Позиционира Зглобовите И Лактите Во Природна, Опуштена Положба.Cushioned Дланка Остатокот Обезбедува Поддршка И Промовира Неутрален Зглоб Позиција.Domed Тастатура Дизајн Позиции Зглобовите Во Природна, Опуштена Агол.Посебен број подлога обезбедува поголема флексибилност за workspace setup.Microsoft Sculpt Ергономски KB за Бизнис USB Порт англиски Северна Америка 1 Лиценца.Бродови во браун брановидни кутија како единствена единица и не се наменети за малопродажба полица екранот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат