• Новак
Rii Bluetooth 4.0 Безжична Повеќе Боја на Виножито LED позадинско осветлување Тастатура Со Батерија За iOS Android и Windows Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Лаптоп MacBook

Rii Bluetooth 4.0 Безжична Повеќе Боја на Виножито LED позадинско осветлување Тастатура Со Батерија За iOS

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за непречено користење на телефон,таблет.Ова е тастатура можете да земате било каде Ултра лесен и тенок големина, преполна со носење, батерија , сите се подготвени за вас да имајќи го ова малку тастатура со вас. 【Виножито позадинско осветлување Боја и Мултимедијални функција】Шарени RGB позадинско осветлување изгледа како виножито боја, таа има само еден стил : виножито боја.Answer : ___________________________ NOTE : не се работи со оган во ЖИВО.Мека светлина бидете сигурни дека можеше да се види тоа во темнината светлина, но не и боли твоите очи,Мулти-медиа функција лесно може да ви помогне да го направите екран шут, промена на јазикот промени јазик за внесување (овие 3 работи само за ios систем), исто така може да го прилагодите екранот светлина , пребарување, се игра, се запре, ја прилагодите јачината.0, правејќи се дека bluetooth тастатурата останува поврзан без прекин.0】Овој мал тастатура ажурира за да се bluetooth 4.Имајте на ум тоа има само една светлина стил : мешани шарени светлина.Осветлувањето автоматски ќе се исклучи кога сум неактивен да се зачува моќта за кога тоа е најпотребно. 【Пакет Содржина】 Bluetooth тастатура *1, за Носење *1, Прирачник*1,Полнење кабел*1.Исто така, ние се подготват за носење за вас.Преносни големина, ултра лесен и тенок, лесен за одземање со вас било каде. (ЗАБЕЛЕШКА : не bluetooth приемникот е вклучен) Дали ќе се користи за уред нема вграден bluetooth,само да ги купите универзален приемник.Совршен за непречено користење на телефон,таблет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат