• Новак
100Pcs Антички Бронза и Железо Тапацир Помине Накит Вино Случај Кутија Троседот Декоративни Капи Студ Pushpin Doornail Гроздобер Хардвер ДУО ER (Боја : 7x11mm)

100Pcs Антички Бронза и Железо Тапацир Помине Накит Вино Случај Кутија Троседот Декоративни Капи Студ Pushpin

DEN 501.60

Достапност
Достапно за нарачка

- Size : Small еден : 7x11mm(0.28x0.43 инчи) ноктите, Pin Дијаметар околу 1.1 mm/0.043 инч. Големина на : Medium еден : 9x9mm(0.35x0.35 инчи) ноктите, Pin Дијаметар од околу 1.2 mm/0.047 инч. Големина на : Голем една : 13x20mm(0.51x0.79 инчи) ноктите, Pin Дијаметар околу 1.3 mm/0.051 инч. - Декоративни ноктите се користи за да се зацврсти тапацир материјали за мебел и за класичен изглед. - Специјално совршен за мебел, полн со гроздобер стил, најдобро за декорирање на вашиот дом.Убав состанок вас!Повеќе квалитетни производи се во нашата store Click да се купи, нашата приказна започнува (^o^)/~Спецификација : Боја : бронзени.Материјал : железо.Стил : Антички и гроздобер стил.Големини : Малиот : 7x11mm(0.28x0.43 инчи) ноктите, Pin Дијаметар околу 1.1 mm/0.043 инч.Медиум еден : 9x9mm(0.35x0.35 инчи) ноктите, Pin Дијаметар од околу 1.2 mm/0.047 инч.Голем една : 13x20mm(0.51x0.79 инчи) ноктите, Pin Дијаметар околу 1.3 mm/0.051 инч.Декоративни ноктите се користи за да се зацврсти тапацир материјали за мебел и за класичен изглед.Пакет Листата : текстил ноктите x100 Note : 1. Ве молиме овозможи 0.1-5мм грешка поради прирачник за мерење.2. Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.

Спецификацијата

Color:
bronze.
Material:
iron.
Style:
Antique and vintage style.
Sizes:
Small one:
7x11mm(0.28x0.43 inch) nails, Pin Diameter about 1.1mm/0.043 inch.
Medium one:
9x9mm(0.35x0.35 inch) nails, Pin Diameter about 1.2mm/0.047 inch.
Large one:
13x20mm(0.51x0.79 inch) nails, Pin Diameter about 1.3mm/0.051 inch.
Decorative nails are used to fasten upholstery material to furniture and for a classic look. :
Package List:
upholstery nails x100 :
1. Please allow 0.1-5mm error due to manual measurement. :
2. The color may have different as the difference display, pls understand. :

Со стоката дадена додека купуваат