• Новак
44SPORT Олимписки Фракционо Плочи -Пар од 1/4, 1/2, 3/4, 1 lb Тегови (8 Плочи. Вкупната Тежина: 5lbs)

44SPORT Олимписки Фракционо Плочи -Пар од 1/4, 1/2, 3/4, 1 lb Тегови (8 Плочи. Вкупната Тежина: 5lbs)

DEN 958.56

Достапност
Достапно за нарачка

Зголемување на телесната тежина во малку, како и 1/2 lb.Воз Вашиот Пат до Максимум Перформанси!Сакате да работат до поголема тежина - но како ви се случува да го направи тоа?Бар и повторувања само не се случува да се намали ако сте по супериорни перформанси.Користите за да го учат и практикуваат техника за deadlifts, олимписки лифтови, чисти, граби и повеќе.Само тешка, нерѓосувачки челик, 1/4, 1/2, 3/4 и 1 lb тежина Плочи за вашата салата!Зошто Да Се Избере Нашиот Фракционо Тежина Плочи?Помага во развој Предвидува пораст на скокови Помага во одржување на прогресија Висок квалитет, 100% челик Еден дел, тешки Добро за overloading Try Денес и Преоптоварување Ефикасноста на Вашиот!*Понудата е ограничена, со цел сега е да се обезбеди достапност.Тајната за 44 SPORT успех е во нашата супериорен дизајн.Тоа е време да се покаже себе си некои љубов и обука, како никогаш досега!44 SPORT воведува Фракционо Тежина Плочи, на 1/4, 1/2, 3/4 и 1 lb Челик Техника Тегови!Одлична за учење и практикување на техники, овој Фракционо Микро Плочи обезбедува крајната ниска тежина одлична за за Лична Евиденција и Прогресивна Преоптоварување Обука.Сет од 1/4, 1/2, 3/4 и 1 lb Фракционо Тежина Плочи кои ги собере сите Олимписки бар (вкупно 8).Микро вчитување Плочи за Лична Евиденција и Прогресивна Преоптоварување Обука.Ова е најдобра техника тегови за сите ваши потреби!И има многу повеќе!Оваа Фракционо Тежина Плочи дозволи за мали поединечни скокови и прогресивна преоптоварување обука.Цел Вашиот Фракционо Тежина Плочи Поставени Сега и Преоптоварување вашиот Тренинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат