• Новак
Одвратното Мене Десерт Партија Плочи (Пакување од 8)

Одвратното Мене Десерт Партија Плочи (Пакување од 8)

DEN 348.00

Достапност
Достапно за нарачка

1 Пакување од 8 Официјално Лиценцирани Расположливиот Партија Плочи.Карактеристики на Оние Познати Ликови во Светли Бои.Здрав за Еднократна употреба ДЕСЕРТ ГОЛЕМИНА Партија Плочи.Мерка 6-3/4 Инчи, Широк.Идеален за Нивниот Роденден или за некоја Посебна Прилика, премногу!. 1 Пакување од 8 Официјално Лиценцирани Расположливиот Партија Плочи..БРЕНД НОВИ Фабрички Запечатени..Функции на Оние Познати Ликови во Светли Бои..Здрав за Еднократна употреба ДЕСЕРТ ГОЛЕМИНА Партија Плочи..Мерка 6-3/4 Инчи, Широк..Идеален за Нивниот Роденден или за некоја Посебна Прилика, премногу!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат