• Новак
2 парчиња Челични Плочи за Пондерирана Вест, Дом Салата Вчитување Плоча Полиран за Вежбање Фитнес Работи

2 парчиња Челични Плочи за Пондерирана Вест, Дом Салата Вчитување Плоча Полиран за Вежбање Фитнес Работи

DEN 254.16

Достапност
Достапно за нарачка

Вест плочи Лесен за инсталација и употреба, се многу практични.Голем фитнес носечките опрема додатоци.Додадете ги во вашиот пондерирана вест, нога рака или со рака на рака да се направи тежински тренинг.Дали сте спортист или професионална, пондерираниот челик од вашите перформанси кога работат надвор.Таписерии изработка, едноставен изглед, добар и мудар избор треба да се направи.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и е electroplated да се спречи рѓа и може да се користи за долго време.Тежина може да се прилагоди, додавање и одземање од себе, што вежба повеќе удобен и едноставен.Electroplated челик, погоден за вчитување нога чувари и пондерирана елеци.Функција : 1. Тежина може да се прилагоди, додавање и одземање од себе, што вежба повеќе удобен и едноставен.2. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и е electroplated да се спречи рѓа и може да се користи за долго време.3. полиран, лесен за користење, лесен за носење, и ефективно подобрување на вашиот фитнес ефект.4. Таписерии изработка, едноставен изглед, добар и мудар избор треба да се направи.5. Electroplated челик, погоден за вчитување нога чувари и пондерирана елеци.Спецификација : Предмет Тип : Челик Bar Material : Steel Product Големина : Прибл. 9.7 x 1.9 х 0.5 cm / 3.8 x x 0.7 0.2 in Weight : Прибл. 172g / 6.1 оз Пакет Листата : 2 x носечките Челични Бар.

Спецификацијата

Item Type:
Steel Bar
Material:
Steel
Product Size:
Approx. 9.7 x 1.9 x 0.5cm / 3.8 x 0.7 x 0.2in
Weight:
Approx. 172g / 6.1oz
Package List:
2 x Weight‑Bearing Steel Bar :

Со стоката дадена додека купуваат