• Новак
Abaodam 4pcs Barbell Стеги Метал Гира Barbell Јаки Стеги Клипови Пролет Заклучување Јаки за Кревање, Сила за Обука Работат Надвор од 25mm/ 28mm

Abaodam 4pcs Barbell Стеги Метал Гира Barbell Јаки Стеги Клипови Пролет Заклучување Јаки за Кревање, Сила за

DEN 266.16

Достапност
Достапно за нарачка

Предности на производите : Нашата barbell пролет стеги се изработени од нерѓосувачки челик.Во споредба со пластични стеги, тие се многу издржливи и имаат долг животен век.Тие не се лесно да ' рѓа или да се прекине.Тие се обезбеди цврста поддршка и потпора за вашите barbell.Овие тежина стеги се одлични за задржување на телесната тежина на барот.Обезбеди солидна заштита за кревање способност.Безбедносни совети : Овој производ е погоден за 2 - инчен barbell барови.На barbell мора да биде стегната пред употреба за да се избегнат несреќи!.Опсег на употреба : Овој производ е мали и преносливо, силни и издржливи.Метал barbell клип е погоден за домашна, фитнес и активности на отворено.Тоа може да се користи за фитнес, кревање и повеќе спортови.Тоа е лесен за користење и брзо може да слајд во или надвор од бар.Пластични материјали се справи, еко - пријателски и безбедно да се користи.Опис Издржливи Материјали - Овие barbell јаки се направени од високо - квалитет, еко - пријателски АБС материјал и висока цврстина челик, која може да издржи тешка категорија притисок, не е лесно да се биде прекината.Пролетта - клип е составен од челик прстен со electroplating процес.It' s силен и здрав.Брзо Ослободување - На barbell менгеме, се погодни да се користи за гира бар со брзо ослободување и со еден клик за заклучување на функции.Само треба еден прст за да го отворите или затворите стеги.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните од barbell во неколку секунди.Безбедност за Вршење - гумени влошки во внатрешноста на barbell јаки може да го зголеми визуелниот ефект и триење, ефикасно спречување на вашиот barbell плочи од лизгање додека вежбате.Гаранција за вашата безбедност во текот на snatching, кои клечат.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : челик и ABS - Големина : 8. 5x7x2cm Пакет, Вклучувајќи 2 x 25мм пролет јака 2 x 28mm пролет јака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат