• Новак
Леано Железо Плоча Тегови Плочи Barbell Стандард 2-Инчен Олимписки Зафат Плоча за Сила за Обука, Кревање Дом Салата за Вежбање Фитнес Еден 44 Фунти

Леано Железо Плоча Тегови Плочи Barbell Стандард 2-Инчен Олимписки Зафат Плоча за Сила за Обука, Кревање Дом

DEN 241.44

Достапност
Достапно за нарачка

На тежини на овие тежина плочи се 44 LB, соодветно.Секоја тежина големина има контрола дупки да се обезбеди цврст стисок при утовар и истовар тешки предмети.Карактеристики : Секој противтежа има контрола дупка, која може да обезбеди цврст стисок за време на употреба.Емајл слој може да се обезбеди траен и сигурен тежина, која може да се користи континуирано во текот на напорно вежбање.Поставените број помага лесно да ја идентификуваат големината на тежина.Мултифункционален : кревање На одборот може да се користи за мускулите вежбање и издржливост за обука и можат да го зголемат еластичноста и рамнотежата.Едно кревање на одборот исто така може да се користи за загревање на вежби.Структура : Направен од силна леано железо со машински дупки и да се третираат со трајни печени емајл заврши.Овие пондери имаат 2 инчен центар дупка и може да се монтира на barbell бар.Плочи имаат класичен најпочитуван дизајн и се апсолутно мора да се има за слободен-тежина обука.Овие традиционални плочи се цврсто-изградена со беспрекорна изработка.Плочи секогаш ќе се одржи храбар солидна боја во текот на животот на чинија.Цврст-челик прецизност tooled внесува овозможи на плочи за да слајд слободно на бар. ❤100% ЗАДОВОЛНИ УСЛУГА : Погоден за основните и боди билдинг вежбите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние дефинитивно ќе ви обезбеди со задоволителна услуга.Спецификации : Дупка со Дијаметар : 2in20 KG/44 LB Плоча Дијаметар : 15.5 во, Дебелина 1.7 in Package Вклучува : 1 x Плоча.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат