• Новак
Француски Фитнес Обоени Гума Контрола на телесната Тежина Плоча Поставена w/7 ft Олимписки Бар 395 lbs (Нова)

Француски Фитнес Обоени Гума Контрола на телесната Тежина Плоча Поставена w/7 ft Олимписки Бар 395 lbs (Нова)

DEN 388.80

Достапност
Достапно за нарачка

СЕТ ВКЛУЧУВА : француски Фитнес Обоени Гума Контрола на телесната Тежина Плоча - (4) 45-тите, (2) 35 е, (2) 25 е, (4) 10, (2) 5 е; (1) француски Фитнес 7' (86") Хром 45 Lb Олимписки Бар; (2) француски Фитнес Хром Олимписки Пролет Јака.1 во (28 мм); Надворешниот Дијаметар : Олимписки Стил 2 во (51mm); Должина : 86 во (7 ft).Бојата кодирање помага да се лесно трансферот на правото тежина.Прецизност-инженерните од најквалитетните состојки, ова губење на лентата може да го поддржи до 700 фунти на плочи, препуштајќи ве однесе на неверојатно тешки workloads.Тоа е за 1 лице за испорака, и тоа ќе дојде во празна кутија.Широк rim ги прави овие тежина плочи лесен за носење.Француски Фитнес Хром Олимписки Пролет Јака : Сет од 2 Хром Јаки за Олимписките барови.Француски Фитнес Обоени Гума Зафат Олимписки Плоча е наменета за професионални салата, или домашна теретана.ПРЕВОЗОТ METHODCurbside Испорака, Нова во Производителите на Пакување, Unassembled : Вашата машина(s) ќе пристигне расклопуваат (Клиент ќе се справи со собрание).Миленик на бодибилдерите насекаде и главен на шампионатот лифтови, француски Фитнес 7' (86") Хром 45 Lb Олимписки Бар е дизајниран да помогне да се земе вашето слободно тежина вежбање за да на следното ниво.Француски Фитнес Обоени Гума Контрола на телесната Тежина Плоча : Дупчиња костец вклучени во сите големини на плочи за лесен утовар и offloading; Контрола рачки се заокружува и дупчиња за удобно сигурен зафат; Тежина броеви трајно се моделирани во секоја плоча; Цврст челик центар insures прецизност одговара на дигање барови; Намалување на одредување на бучава и вибрации за време на вежбање; Одлични за barbell и тежина на машина за обука, стекнување на сила и со додавање на мускулите; Боја кодирани плочи помогне лесно трансферот на правото тежина.Француски Фитнес Пролет Јака е едноставен за употреба и е многу ефикасен во обезбедување на вашите ознаки за општа светлина обука.Корисникот ќе биде одговорен за ставање на машината каде што тие сакаат, како и отстранување/отстранувањето на пакувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат