• Новак
Мило за Деца Детски Тв Хартија Плочи, 20 Брои, 8.5 Инчи-Жолт Квадрат Детски Плочи за Деца-Тешки за Еднократна употреба Microwavable Хартија Плочи-Детски Труд Плочи, Детски Па

Мило за Деца Детски Тв Хартија Плочи, 20 Брои, 8.5 Инчи-Жолт Квадрат Детски Плочи за Деца-Тешки за Еднократна

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДЕТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ ДЕТСКИ ТРУД ПЛОЧИ – Секој е омилен подводни сунѓер е подготвен да вечераат со вас и вашите деца со овие Мило за Деца, Детски Труд Плочи.МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО ХАРТИЈА ПЛОЧИ – се Загрее вашиот омилен рецидив храна во микробранова користење на овие микробранова-безбедно хартија плочи за деца.НАМАЛУВАЊЕ ОТПОРНИ И ВПИЕ ДОКАЗ – без разлика Дали сакате да се намали до вашите деца' храната во помали делови или вашето дете е агресивна utensil-корисник, можете да им верувате дека Мило за Деца Хартија Плочи ќе се одржи без ризик на течности внесен преку.СЕКОЈДНЕВНИОТ ХАРТИЈА ПЛОЧИ ЗА ДЕТСКИ ФАНОВИ – Вашите омилени Детски фан ќе биде подготвена за авантури во Бикини Дното по оброк со овие безбедно и цврсти плочи. 8 1/2-ИНЧЕН ПЛОШТАДОТ ХАРТИЈА ПЛОЧИ – Ова 20 пребројувањето на дете-friendly хартија плочи вклучува расположливиот хартија плочи кои мерка 8 1/2-инчи, што ги прави совршена големина за оброци и ужинки.Добиете Бикини Дното подготвени со многу свој сет на Мило за Деца плочи.Совршен за секој кој живее во еден ананас под морето, овие Детски Тв хартија плочи се одлична за појадок, ручек, вечера, ужина, и десерти!Кафе-доказ, cut-отпорни, и микробранова безбедно хартија плочи се само она што вашите деца треба да се заинтересирани за оброк.Направи оброк забава за секого со Мило за Деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Пар Конкуренција Гумена Брана Плочи 2 инчен Олимписки Тегови Плочи Професионални Сила за Обука Кревање Плочи

За најголем дел браник плочи се користат со barbell, Можете да ги направите вежбите со еден браник плоча за �

DEN 9983.76