• Новак
Поделени Вшмукување Плочи + Вшмукување Чаши (6 Компјутери/Set)

Поделени Вшмукување Плочи + Вшмукување Чаши (6 Компјутери/Set)

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

НЕМА ПОВЕЌЕ СКРШЕНИ ПЛОЧИ - Практично трајни и дизајнирани со анти-пропадна долу - вшмукување чаши!Нашето бебе што го прави идеален производ за родителите кои се обучуваат своите деца да се хранат себе. 100% РИЗИК КУПУВАЊЕ - Ние го прават нашите задоволството на клиентите нашиот врвен приоритет.Тоа е причината зошто ние го употреба со највисок квалитет со силиконска заедно со user-friendly дизајн и моќни вшмукување чаша за да ви овозможи со деца хранење материјали кои остане во место и е удобен за употреба!Ние сме сигурни дека вие и вашето бебе ќе се љубовта.Ние нудиме 30 Ден Задоволството на Клиентите Гаранција, така можете да нарачате денес со доверба.Поделени Вшмукување Плочи + Вшмукување Чаши (6 Компјутери/Set).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат