• Новак
Caitline Е|175 Парчиња Злато Dinnerware Поставите Пластика|25 Гости| за Еднократна употреба Вечера и Десерт Плочи|Предници,Ножеви,Лажици,Чаши, и Мека Салфетки|Елегантен Партиј

Caitline Е|175 Парчиња Злато Dinnerware Поставите Пластика|25 Гости| за Еднократна употреба Вечера и Десерт

DEN 887.28

Достапност
Достапно за нарачка

Елегантен Пластика Dinnerware Групи – комплет со се што е потребно за да биде домаќин мал пријател собири или големи групи на нашите злато dinnerware сет вклучува 25 вечера плочи, 25 десерт плочи, 25 групи на гранки, ножеви, и лажици, 25 чаши, и 25 салфетки.пијат чаши за деца и возрасни, и многу прибор за јадење, торта, и други вкусни третира.Подобрување на Вашата Страна Амбиент со Домот, Златна и Бела Dinnerware Whether ти си домаќин на забава, роденден за вашиот сопруг, празник партија за една мала група на пријатели, или елегантен свадба прием со тони на гости право dinnerware може да го направи сите разликата; особено кога се обидуваш да поставите повеќе луксузни ѕвонење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат