• Новак
Мики Маус Роденден Резерви | Мики Маус Роденден Украси | Мики Маус Плочи и Салфетки за Партија, Мики Маус Tablecloth, Мики Маус Банер | Мики Маус Партија Материјали за 16

Мики Маус Роденден Резерви | Мики Маус Роденден Украси | Мики Маус Плочи и Салфетки за Партија, Мики Маус Tablecloth,

DEN 621.60

Достапност
Достапно за нарачка

Фрли совршен Роденден, Чај Партија или Бебе Туш со оваа сите-во-едно црвена, црна и жолта Мики Маус партија материјали сет кој ќе го дадат својот посебен ден незаборавно.Гостите ќе уживаат забавите со овој официјален Дизни Мики Маус роденден сет кој вклучува висок квалитет црвена, Црна и жолта расположливиот dinnerware.Овој сет служи 16 вклучува - 16 9" Мики Маус расположливиот вечера плочи, 16 Мики Салфетки, и 20 висок квалитет на боја тематските за еднократна употреба пластични чаши.Заврши својата tablescape со вклучен 84 x 54 Мини Маус за еднократна употреба и leakproof пластични tablecloth што овозможува лесно се постави и да се исчисти.Се откажам симпатична црвена, жолта и црна, Оригинални Мики Маус Гарланд Банер дека вашите гости ќе љубов.Овој сет е, мора да се има за секој Дизни или Мики Маус Фан.Донесе живот во вашата партија со оваа забавна и шарени Мики Маус Партија материјали во собата, тоа сигурно да се погоди со двете деца и возрасни!.Комплет вклучува : . (16) Вечера плочи - 9". (16) Салфети - 6.5" x 6.5". (20) Пластични Чаши - 12 мл. (1) Табела покрие - 54" х 84". (1) Гарланд Банер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Плочи Вечера Пластични Расположливиот Бела Партии Rim Свадба Јасно Премиум Елегантен Партија Тешки ,Расположливиот

Компресија отпорни и не е лесно да се деформира.Материјалот е безбедно, дрво целулоза хартијата се кори

DEN 2052.00