• Новак
QCDIN ДОВЕДОА Автомобил Камион Табличка Светлина Светилка Собранието Замена Бела,2 парчиња Canbus 18 Led диоди, со Црвена OLED Неонски Цевки, за Кадилак Escalade & Esv, за Chevy Silverado, з

QCDIN ДОВЕДОА Автомобил Камион Табличка Светлина Светилка Собранието Замена Бела,2 парчиња Canbus 18 Led диоди,

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

⭐Надградба на Вашиот Табличка Светлина⭐Тоа е посветла и повеќе енергетски ефикасни од вашата оригинална светла.И само plug and play, лесно да се инсталира. ⭐Посветла Од Оригиналниот Светла⭐ Вграден во 18 светла SMD LED чипови, десет пати посветла од оригиналниот светла, LED табличка светла со црвена OLED неонски цевки чиста. ⭐Директно Одговара Замена⭐ Идентични да OEM Спецификација.Нема Промена или Средување Потребно. ⭐Запечатени и Водоотпорен⭐ за Време на поројниот дожд и автомобил за перење, нема потреба да се грижите за вода тече во светилка за собранието, кој може да предизвика оштетување на ląmp. ⭐ЕДНА Година Гаранција⭐ во Рок од една година по купувачот добива производ, ако производот се распаѓа во нормална, ние ќе ви обезбедиме со бесплатна поправка услуга.Пакетот Вклучува : 2 парчиња Лед Табличка Light Automotive Fitment Guice : За Кадилак : За Кадилак Escalade & Esv- 2002-2006 For Кадилак Escalade Ext Пикап- 2002-2013 For Chevrolet : За Chevy Лавина- 2002-2013 For Chevy Silverado 1500- 1999-2013 For Chevy Silverado 2500hd/ 3500hd- 1999-2014 For Chevrolet Silverado Classic1500/ 2500hd/ 3500hd- 2007 For Chevrolet Тахо & Suburban1500/ 2500- 2000-2006 For Chevrolet Траверс- 2009-2012 For GMC : За GMC Сиера 1500- 1999-2013 For GMC Сиера 2500hd/ 3500hd- 1999-2014.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат