• Новак
WAOUY 5G 10 Инчен Таблет КОМПЈУТЕР, Андроид 10.0, 6GB RAM меморија, 64GB ROM, Десет Core Процесор, HD IPS Screen Smartphone Отклучен, Dual Картичка, 2MP+8MP Камера, Поддршка, Bluetooth, WiFi, GPS (Боја : Злато)

WAOUY 5G 10 Инчен Таблет КОМПЈУТЕР, Андроид 10.0, 6GB RAM меморија, 64GB ROM, Десет Core Процесор, HD IPS Screen

DEN 1533.60

Достапност
Достапно за нарачка

【6 GB RAM меморија 64 GB ROM & Проширување На 128 GB】таблета има 6 GB RAM меморија, 128 GB внатрешната меморија и може да се прошири за да се 128 GB преку micro SD.Има повеќе простор за складирање на фотографии, видеа, филмови, е-книги, музика, материјали за учење, итн. 【10 Инчен sim слободни smartphone отклучен 】 На таблет доаѓа со 10 инчи HD 1280 x 800 резолуција IPS екран,10" екран може да се претстави појасна слика ефекти и побогати бои, да ви даде подобар и енергична гледање искуство. 【Долго-Траен Батеријата】 андроид таблета 10 инчен опремени со траен и еколошки согласност 8800 m Ah батерија, која може да се користи за постојано се меша користат за 7-10 часови.Многу погодна за одмор или за движење.Полнењето преку Видот-C порта е многу погодно. 【Двојно Камера & Јазик】високо јасно adroid 10 таблета со двојно камера (8 мегапиксели задна, 2 мегапиксели предна), кои ќе ги донесат вашите одлични фотографии и јасно видео разговори.Dual јазик се дизајнирани за да се обезбеди висок квалитет и моќен звук за вашата омилена музика, игри и видеа. 【 Пакет листа】:Tablet PC*1,2.1 полнење на главата*1,2.1 кабел за податоци*1,OTG линија*1,слушалка*1,англиски јазик прирачник*1. Модел No : P50 Master контрола : MT6797 10-core Екран : 10 инчен IPS екран,1280*800system:Android OS 10 System Memory : 6 GB RAM меморија+64 GB ROMExpanded меморија:Максимална поддршка 128 GB SD картичка екранот во Мирување : Dual sim двоен standbybattery : 88000m AHLanguages Мулти-јазик support Frequency:GSM:B2/3/5/8 CDMA1 X : BC0 WCDMA:Б1/2/5/8 CDMA2000:BC0 TD-SDMA : B34/39 FDD-LTE:Б1/3/4/5/7//20 TDD-LTE:B38 39 40 41" WIFI:2.4 G/5 G dul-бренд GPS:Изградени во, исто Така, поддржува A-GPS,Поддржува гласовни навигација (навигација програма не се вклучени) Bluetooth;V4.2 ниска енергија слушалките:3,5 мм џек Пакет листата : Tablet PC*12.1 полнење на главата*12.1 кабел за податоци*1 OTG линија*1earphone*1 English прирачник*1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат