• Новак
LUNCA P14 Ultrabook, 14 инчен, 8GB+128GB, Windows 10 Intel Celeron J3455 Quad Core До 2,3 GHz, Подршка за ТФ-Картичка & Bluetooth и Двоен WiFi & Мини HDMI, САД/ЕУ Plug Лесен за употреба (Боја : Роза Злато)

LUNCA P14 Ultrabook, 14 инчен, 8GB+128GB, Windows 10 Intel Celeron J3455 Quad Core До 2,3 GHz, Подршка за ТФ-Картичка

DEN 23483.28

Достапност
Достапно за нарачка

Windows 10 оперативен систем.Intel Celeron J3455 ПРОЦЕСОРОТ, quad-core quad-тема 1.5 GHz-2.3 GHz.RAM МЕМОРИЈА : 8 GB DDR4. ROM : 128 GB SSD.Поддршка 2.4 G/5 G Wi Fi & Bluetooth 4.0. 1. Windows 10 оперативни system2. Intel Celeron J3455 ПРОЦЕСОРОТ, quad-core quad-тема 1.5 GHz-2.3 GHz3. RAM МЕМОРИЈА : 8 GB DDR44. ROM : 128 GB SSD5. Поддршка 2.4 G/5 G Wi Fi & Bluetooth 4.06. 14 инчен IPS FHD екран, резолуција 1920*10807. Поддршка надворешен ТФ-картичка, до 128 GB (не се вклучени)8. 0.3 MP предна камера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат