• Новак
Samsung Electronics Галакси Јазиче S7 FE, 2021 Андроид Таблет 12.4 Екран WiFi 64GB S Pen Вклучени долготрајна Батерија Моќни Перформанси, Мистик Зелена

Samsung Electronics Галакси Јазиче S7 FE, 2021 Андроид Таблет 12.4 Екран WiFi 64GB S Pen Вклучени долготрајна

DEN 12719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Резултатите може да се разликуваат.Откажете во секое време.Без наплата за делумна наплата периоди.Врз основа на просекот на животниот век на батеријата под типични услови за користење.Редизајниран S Pen дури и се чувствува повеќе како вистински пенкало, што ќе ви овозможи да се земе белешки удобно со рака или скица на вашите идеи во богати детали.Во други земји, Клип Студио Бојата може да се симне од нашата Галаксија Продавница и е бесплатен за 6 месеци.Noteshelf Стан достапност може да варира во зависност од државата / регионот.Скица, нерешено или со боја секогаш кога инспирација штрајкови со твоите 6 месец бесплатно судењето на Клипот Студио Боја.Вратоврска сето тоа заедно со карактеристична боја која одговара на вашиот личен стил и да се откријат возбудлив начин да ги уништи вашите цели.Нови корисници само (не изминатите судењето на You Tube е Премија за You Tube, Музика Премија за You Tube, Црвена или Google Play Music).Preload поддржани во одберете пазари.Запалат вашиот креативен искра со веќе инсталирани креативни апликации како PENUP и Canva.Запишувам на начин кој работи најдобро за вас со Noteshelf.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат