• Новак
MAGCH X10 10 инчен Android Таблет, 3G Телефон Таблет со Dual SIM Андроид 10.0, 32GB ROM, 2GB RAM, HD IPS Екран, Quad-Core Процесор, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, GPS, FM, OTG, USB Тип-C Полнење, Црна

MAGCH X10 10 инчен Android Таблет, 3G Телефон Таблет со Dual SIM Андроид 10.0, 32GB ROM, 2GB RAM, HD IPS Екран,

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

SIM картичка не е вклучена во пакетот.0 систем, идеални за гледање видео, видео конференции, читање книги и интернет пребарување.Полнењето преку USB C порта е погодно.Вграден Bluetooth 4. ► Ве Молиме Имајте Во Предвид : . Прирачник За Корисникот *1. Адаптер *1. 【3 G Телефон Call & Wi Fi Поврзете】MAGCH најновите X10 Таблета опремени со 2 слотови за SIM картичката, можете да телефонски повици или да испраќате пораки со користење на 2 G или 3 G мобилна мрежа без Wi Fi.Овој андроид таблет исто така, поддршка на 2. 【Големи и Проширување Складирање】На MAGCH 10 инчен таблет нуди 32 GB меморија и поддржува Micro SD картичка да се прошири до 256 GB складирање, тоа е совршен за водење на маса на забавни апликации како Youtube, Зум, Tic Tok, итн.Ги зачувувате вашите омилени песни, видеа, музика да уживате во нив во било каде во секое време.MAGCH X10 3 G телефон таблета е многу погодно да се направи еден телефонски повик за вашиот бизнис или патување.По внесување на вашата SIM картичка, треба да вклучите/исклучите авионски режим или рестартирате таблета за да го активирате SIM картичка.0 систем со 2 GB RAM меморија, како и високо-перформанси Quad-core процесор, ова X10 андроид таблет обезбедува брз Стан започне и непречено функционирање од Android 9. USB-C Кабел *1. 【Долготрајна Забава】На MAGCH андроид таблета 10 опремени со долга-трајни & еко-пријателски 5000m Ah батеријата, Можете да пренесете вашата забава до 11 часови на мешани употреба (околу 15ч за читање, 9h за видео, и 11h за нормална употреба).СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.3 GHz, Quad-core процесор и 2 GB RAM меморија, работи на најновиот оперативен СИСТЕМ - Android 10, MAGCH X10 таблета ви нуди мазна и прекрасни игри, филмови и музика искуство.Таблета има 2 MP камера напред и задна камера 5 MP, со SIM картичката, тоа ви овозможи правите фотографии и да упатите телефонски повик насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат