• Новак
2 во 1 Таблета со Тастатура, Андроид Таблета 10 10 Инчен, 5G Двојна WiFi Таблети со Тастатура 4GB RAM меморија 64GB ROM 128GB се Прошири,Quad Core,HD/IPS, 8000mAh, HD IPS Екранот,Двојно Камера, Bluetoo

2 во 1 Таблета со Тастатура, Андроид Таблета 10 10 Инчен, 5G Двојна WiFi Таблети со Тастатура 4GB RAM меморија

DEN 3625.20

Достапност
Достапно за нарачка

✅[5 G WIFI конекција] таблета има вграден dual-band WIFI чип (2.4 GHz+5 GHz), 5 G Wi Fi можете брзо сурфање на Интернет.Опремени со 6000m Ah вграден-на полнење на батеријата.0 ПРАТЕНИК камери за да правите фотографии и видеа.6 GHz, quad-core Меморија : RAM меморија : 4 GB ROM : 64 GB ROM Продолжената поддршка : 4-128 GB Микро SD картичка Екран : големина на Екран : 10.0 ПРАТЕНИК Она што е во кутијата : 1 x Таблет КОМПЈУТЕР 1 x Полнач 1 x прирачник 1x тастатура 1x глувчето 1x OTG полнач за батерии 1x пенкало 1 x ТИП-C кабел за податоци 1 x кожа случај.0 MP Предна камера : 2. 4 GB RAM меморија, 64 GB ROM (128 GB проширување), Quad-core процесор, dual камери (5 MP камера напред, 2 MP задна камера), гравитацијата забрзување сензор.0 ПРАТЕНИК и задни 5.Ние обезбедуваме 1-годишна гаранција за сите таблета клиенти, и ние сме посветени по-продажбата на услугата тим за решавање на секоја од вашите проблеми.Квалитетот на производот отсекогаш бил нашиот врвен приоритет. ✅[Двојно камера & долго траење на батеријата] Употреба пред 2.AOYODKG таблета, вашиот најдобар избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат