• Новак
WAOUY 5G 10 Инчен Таблет КОМПЈУТЕР,Мобилни Телефони Отклучен,4GB RAM меморија 128GB Меморија, Андроид 10 Таблети Десет-Core,8800mAh Батеријата, WiFi 1280x800 IPS, Bluetooth,Тип Ц (Боја : Сина)

WAOUY 5G 10 Инчен Таблет КОМПЈУТЕР,Мобилни Телефони Отклучен,4GB RAM меморија 128GB Меморија, Андроид 10 Таблети

DEN 5330.64

Достапност
Достапно за нарачка

【4 GB + 128 GB Големи Складирање】 : На таблет КОМПЈУТЕР обезбедува 4 GB + 128 GB оригинални меморија, која може целосно да ги задоволи дневните учење и забава употреба. 【 Андроид 10.0】 : Таблети со Android 10.0 оперативен систем, опремен со моќни 64-битни quad-core процесор, додека троши помалку енергија, изработка на уред за брзо и ефикасно. 【Двојна Камери и Звучници】 : Со пред 2.0 ПРАТЕНИК и назад 8.0 MP dual камери, можете да направите прекрасни моменти и сегашноста нив јасно.На 10" Таблет има 2 изградена-во кутија јазик. 【 Нон-Стоп Забава】 : моќен 8800m Ah батеријата ви овозможува да се игра во текот на целиот ден, уживајте забава во секое време, насекаде, без да се грижиш за следното полнење. 【 Пакет листа】:Tablet PC*1,2.1 полнење на главата*1,2.1 кабел за податоци*1,OTG линија*1,слушалка*1,англиски јазик прирачник*1. Модел No : P50 Master контрола : MT6797 10-core Екран : 10 инчен IPS екран,1280*800system:Android OS 10 System Memory : 4 GB RAM меморија+128 GB ROMExpanded меморија:Максимална поддршка 128 GB SD картичка екранот во Мирување : Dual sim двоен standbybattery : 88000m AHLanguages Мулти-јазик support Frequency:GSM:B2/3/5/8 CDMA1 X : BC0 WCDMA:Б1/2/5/8 CDMA2000:BC0 TD-SDMA : B34/39 FDD-LTE:Б1/3/4/5/7//20 TDD-LTE:B38 39 40 41" WIFI:2.4 G/5 G dul-бренд GPS:Изградени во, исто Така, поддржува A-GPS,Поддржува гласовни навигација (навигација програма не се вклучени) Bluetooth;V4.2 ниска енергија слушалките:3,5 мм џек Пакет листата : Tablet PC*12.1 полнење на главата*12.1 кабел за податоци*1 OTG линија*1earphone*1 English прирачник*1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат