• Новак
Ранд McNally OverDryve 7 Pro Генералот 2, 7-инчен GPS Камион Таблета, Лесна-за-Читање на Екранот, Цртичка Cam, Обичај Рутирање, и Сателитски Радио (OD7PROII)

Ранд McNally OverDryve 7 Pro Генералот 2, 7-инчен GPS Камион Таблета, Лесна-за-Читање на Екранот, Цртичка Cam,

DEN 1231.20

Достапност
Достапно за нарачка

ранд навигација 2.0 карактеристики на напредни камион рутирање со различни мапата графики, кои може да се overlayed со времето, сообраќај, и гориво цени по должината на рутата.целосно прилагодливи изградена-во цртичка камери со јамка снимање и интегриран g сензор може да се помести и позиционирана за да снимате оптимален видите.паметен "парче" во планината вклучува вграден во siriusxm приемник, да им се овозможи на overdryve 8 pro ii да служи како siriusxm сателитски радио.кога избрано, рутирање може да се вклучат wi-fi поврзани услуги како што се сообраќај, цени на гориво и динамичен времето облоги – во тековната локација и по патот.overdryve 8 pro ii работи со вградениот говорен асистент како siri или google.користење на гласовен асистент, уредот ќе се игра на музика, да остварувате повици, и повеќе.поврзете overdryve 7 pro ii на телефон да одговори на текстови и повици, сите hands-free.Големина : 7-инчен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат