• Новак
Таблета 10.1 Инчен Android 10.0 4G Телефон Таблети со 4G RAM меморија, 64GB Меморија, Dual Sim Картичка, 13MP Камера, WiFi, Bluetooth, GPS, Octa Core Процесор, HD екран осетлив на допир, Поддршка за 4G Т?

Таблета 10.1 Инчен Android 10.0 4G Телефон Таблети со 4G RAM меморија, 64GB Меморија, Dual Sim Картичка, 13MP

DEN 4799.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Нов Таблет во 2021] MEIZE 10.1 инчен таблет е опремен со најновите Андроид 10 систем, и е моќен Octa-Core процесор, 1.6 GHz и 4 GB RAM меморија + 64 GROM капацитет на складирање.Ова го прави овој таблет многу мазна.Можете исто така да се прошири на складирање да 128 GB и преземање на потребни за Андроид апликации. [4 GLTE HD Повик + 2.4 GHZ WIFI] 10 инчен таблет со dual функции на 4 G и WIFI повици може да се претвори таблета во паметен телефон и таблет во исто време.Тоа може да работи совршено дали сте далеку од дома или дома.Затоа, можете да го користите вашиот таблет во секое време, насекаде без да се грижиш за мрежни проблеми. [High-Definition LCD Екран со Резолуција од 1280 * 800] На MEIZE таблета е опремен со 1280 * 800 high-definition LCD екран (поддржува 1080 FHD).Со голем 10-инчен големина, многу тесен рамка и екран размер до 85%, може да се каже збогум на големиот проблем на црна рамки и се извонредно цел екран искуство во реално време. [Висок Капацитет 6000 MAh Батерија] таблета е опремен со 6000 m Ah батерија.Тоа може да се играат 8 часа на видео постојано, 9 часа континуирано видео повикот и за повеќе од 10 часа на непрекината употреба на времето.Тоа може да се користи за секојдневна употреба без да се грижиш за животот на батеријата.Таблета да се полни преку USB-C и добива максимално полнење заштита и трајност. [Живот По-Продажбата на Услугата] MEIZE Андроид таблета 10 дава живот по-продажбата на услугата и слободни две-годишна гаранција.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим кој може да се реши клиент проблеми совршено.Ако клиенти наидат на проблеми при користење на тоа, тие може да ни се јавите веднаш и ние ќе ви ги реши своите проблеми во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат