• Новак
Samsung Galaxy Tab О7 10.4 (2020, WiFi + Мобилна) 32GB 4G LTE Таблет и Телефон (Прави Повици) GSM Отклучен, Меѓународен Модел w/НИ Полнење Коцка - СМ-T505 (WiFi + Мобилните, Сребро)

Samsung Galaxy Tab О7 10.4 (2020, WiFi + Мобилна) 32GB 4G LTE Таблет и Телефон (Прави Повици) GSM Отклучен,

DEN 6216.00

Достапност
Достапно за нарачка

10.4" (263.1 mm), 2000 x 1200 (WUXGA+), TFT, 16 M бои - Тенок.Стилски.Софистицирано.Слободна SIM. 32 GB ROM, 3 GB RAM, Qualcomm SM6115 Кученце 662 (11 nm), Octa-core, Adreno 610, Андроид 10, Еден UI 2. Задна Камера : 8 MP, Пред Камера : 5 MP, 7040 m Ah батерија w/ 15 W Брзо полнење, Bluetooth 5.0. 2 G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, 3 G UMTS Б1(2100), Б2(1900), Б4(AWS), B5(850), Б8(900), 4 G LTE Б1(2100), Б2(1900), Б3(1800), Б4(AWS), B5(850), B7(2600), Б8(900), Б12(700), B17(700), B20(800), B28(700), B38(2600), B40(2300), B66(AWS-3).Меѓународен Модел - Нема Гаранција во НАС.Може да се направи повици ако вашиот мобилен оператор ви овозможува.Повеќето од НАС превозниците ќе им овозможи повикување на функција да работат на овој уред.Големина : WIFI + МОБИЛНАТА | Боја : Сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат