• Новак
Таблета 10.1 инчен Android Таблети 2GB+32GB Quad Core, HD Екран, 8.0 MP Задна Камера, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, FM Таблет КОМПЈУТЕР

Таблета 10.1 инчен Android Таблети 2GB+32GB Quad Core, HD Екран, 8.0 MP Задна Камера, Wi-Fi, Bluetooth, GPS,

DEN 1464.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добри перформанси : Таблета Q12 equipmented со моќна и стабилна Quad-core.Работа со 2 GB RAM меморија+32 GB ROM меморија.И Новата Андроид 11.0 систем обезбедува таа обезбедува брз стан започна, мазна светлина игри и видеа, и голема вкупните перформанси.Добро Погледнете : Ова 10-инчен таблет со 1280 x 800 Resulotion HD Дисплеј, претставува светла живописни и јасни детали за извонредно читање.Прочитајте како на весникот со читање на чекање.Отвори Очи Здравствена режим за да се намали напрегање на очите.Повеќе за Складирање : Q12 таблети доаѓаат со 32 GB ROM меморија и поддршка max 512 GB SD-картичката. (SD-картичката не се вклучени), така што ќе може да storge тони Книги, стрипови слики, Чувајте ги сите вашите омилени видеа, музика итн.Долго траење на Батеријата : Таблета донесе 6000m Ah батеријата овозможува до 10 часа на лед-употреба на батеријата, Уживаат во Читање е-Книги, да Слушате Музика, да Гледате Филм, Играат Игра.Се држат настрана од вознемиреноста на ниско ниво на батеријата.Повеќе функција : Таблети опрема со назад 8.0 Мега и пред 2.0 Мега камера.Тоа е јасно кога ќе видео повик.Поврзан со Bluetooth, 2.4 G wifi и Тип C кабел.Aslo достапни за AM FM GPS, итн.Најдобар избор за подарок кога божиќ. 10.1 инчен tablet New Андроид 11.0 OS32 GB ROM за повеќе складирање 6000 m Ah Батерија за повеќе од 8 часа на употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат