• Новак
Decoser Тешки Фланелен боксери, Поддржан од Винил Tablecloth со Фланелен боксери Поддршка Лесно да се Избрише-Чиста Oilcloth Водоотпорен Пластични Правоаголник 55x71 инчен Табел

Decoser Тешки Фланелен боксери, Поддржан од Винил Tablecloth со Фланелен боксери Поддршка Лесно да се Избрише-Чиста

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Винил.Еко пријателски прво квалитет Oeco-Tex Standart 100 потврдија навистина тешки и дебели винил tablecloths, па виткање линии може да се изрече за неколку дена после пакетот е отворена.Тоа е исклучително елегантна и нежни винил tablecloth што е претставен на вас од страна на stitched рабови со бои кои одговараат на бојата на печатење.Дури и во повеќето домот соби, можете да ја користите оваа фланелен боксери, поддржан од винил tablecloth со мир на умот.Дамка отпорни, истури доказ, течни spills мушка нагоре, не-стап слој прави расчистување лесно да вашиот тешки винил tablecloth.Вашиот фланелен боксери, поддржан од тешки винил tablecloth е совршен за секојдневна затворен за употреба на отворено, забава, празници, свадби, излети, СКАРА е, buffets, угостителство, кафулиња, специјални прилики, вечери, свиткување, potlucks, бебето тушеви и повеќе.Тоа е совршено одговара на нашите 55x71 инчен (140x180 cm) правоаголник винил tablecloth за вашиот 43-59 Инчен (110 x150 cm) маса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат