• Новак
Newbridge Елеганција Современа Солидна Боја Ткаени Plaid Ткаенина Tablecloth, Текстура Plaid Почвата Отпорни Лесно се Грижи Tablecloth, 52 x 52 Плоштад, Злато

Newbridge Елеганција Современа Солидна Боја Ткаени Plaid Ткаенина Tablecloth, Текстура Plaid Почвата Отпорни

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична за употреба со возрасни и деца дома или во комерцијална settings.ГОЛЕМИНАТА : 52" x 52" Плоштад (132 x 132cm) - се Вклопува Маса Големина : 28 во x 28 во 40 во x 40 во – Седишта 4 Луѓе - Квадрат.Newbridge Елеганција Современа Солидна Боја Ткаени Plaid Ткаенина Tablecloths се достапни во избор на 10 големини и појавување на салфетки.КАРАКТЕРИСТИКИ : Убава Лесно Грижа, Почвата, Отпорни и Постојан Притиснете Кујна и трпезарија Tablecloth за Годината Јадење, Забавни, Забави, Свадби и Прослави.Големини на располагање се : 52" Плоштад, 52" x 70" Триаголник/Правоаголник, 60" х 84" Триаголник,, 60" х 84" Овална, 60" x 102" Триаголник,, 60" x 120" Триаголник,, 60" x 144" Триаголник, 70" Круг.Машина перат и собори сува и бара малку или без пеглање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат