• Новак
CHARMHOME Лен Tablecloth Водоотпорен и Масло-Доказ Wipeable Табела Акварел Зелени Тропски Банана Фабрика Остава 60 x 60 Инчи Табела Маска за Лице Тешка Тежина Табела Покрие Кујна Di

CHARMHOME Лен Tablecloth Водоотпорен и Масло-Доказ Wipeable Табела Акварел Зелени Тропски Банана Фабрика Остава

DEN 794.40

Достапност
Достапно за нарачка

На маса,создавање на елегантна јадење средина за семејство ќе се зголеми на почетокот и да го подобрат задоволството на семејно јадење.Големина : Разноврсна tablecloth за правоаголни маси 60 Ширина x 140 Должина.Едноставен и елегантен боја модели се направи секој оброк убава и вкусна,со различни јадење искуство.Сакаат нова трпезариска маса и стол?Подобро е да се обиде таписерии и модерен tablecloths,кои се економични и достапни.Ајде да ги разгледаме во нашата tablecloth.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат