• Новак
Светкавиот Црвено Sequin Tablecloth Сјајот Sequin Tablecloth за Роденден на Денот на Вљубените 60x102 Инчен

Светкавиот Црвено Sequin Tablecloth Сјајот Sequin Tablecloth за Роденден на Денот на Вљубените 60x102 Инчен

DEN 571.20

Достапност
Достапно за нарачка

Правоаголникот Партија Маса Крпа : Овие црвени sequin tablecloth е направена од 3ММ круг висока густина sequins материјал со mesh ткаенини подлога, совршен за да се заштити и облагородување на вашиот маси.Лесна Sequin Tablecloth : Тоа е ЕДНО ПАРЧЕ ЗАЕДНО.Нема цвест во тоа.Површината на ткаенината е МАЗНА што не е во бодлив.Црвено Партија Декорација : На Елегантна и убава партија tablecloth круг и правоаголник glitz sequin табела шалче sequin табела постелнина се погодни за било каква внатрешна и надворешна јадење повод или за украсни или функционални користи.Црвено Tablecloth : Совршен sequin tablecloth за свадби, брак, роденден, бебе туш, булчински туш, матурска, изложби, слатка шеснаесет, банкет и прослава, овие табела облека се домот уште око-фаќање и сигурни да се погледне спектакуларни во текот на целиот ден.Силата на Queen Dream : професионална и дом и партијата декорација производителот.Сите видови на tablecloth и позадина.Љубезно ве молиме да контактирате со нас на што сте во потрага за вашиот побара.На sequin tablecloth е направен од sequin решетката ткаенина, лесна, и sequins не се лесно да се откажат.Светкавиот sequin tablecloth е најдобриот дел од вашиот настан декорација.Тоа ќе додадете повеќе сјај на вашиот настан, и остави длабока и незаборавен впечаток за вас и за вашите гости.Совршено ги красат вашата дневна употреба, дома кујна, забава, свадба, булчински туш, слатка шеснаесет, бебе туш, банкет, изложба настани, или каде што може да се замисли.На sequin tablecloth е направен од sequin решетката ткаенина, лесна, и sequins не се лесно да се откажат.Светкавиот sequin tablecloth е најдобриот дел од вашиот настан декорација.Тоа ќе додадете повеќе сјај на вашиот настан, и остави длабока и незаборавен впечаток за вас и за вашите гости.Совршено ги красат вашата дневна употреба, дома кујна, забава, свадба, булчински туш, слатка шеснаесет, бебе туш, банкет, изложба настани, или каде што може да се замисли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат