• Новак
Еластична Остро Фланелен боксери, Поддржан од Винил Опремени Табела Покрие - ГЛОБАЛНА КАФЕ Шема - Голем Круг - Одговара маси до 45 - 56 Дијаметар

Еластична Остро Фланелен боксери, Поддржан од Винил Опремени Табела Покрие - ГЛОБАЛНА КАФЕ Шема - Голем Круг

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пластика.Чоколадо Позадина со Мулти-Боја на Глобалната Кафе дизајн.Еластична Работ Дизајн Лесно се Вклопува во целиот било тркалезна маса до 45"-56" Дијаметар.Облечи вашата маса за посебна прилика, додека за заштита на табелата од spills, вдлабнатини или гребење.Refresh било носи или од маса.Лесно Чистење Пластични Врвот.Големина : Најдобро За 45"-56" Круг | Боја : Глобалната Кафе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат