• Новак
SHYPT Европски Стил Маса Крпа Платно Уметност Чај Маса Крпа Правоаголна Американски Тркалезна Маса Крпа (Боја : А, Големина : 100100CM)

SHYPT Европски Стил Маса Крпа Платно Уметност Чај Маса Крпа Правоаголна Американски Тркалезна Маса Крпа (Боја

DEN 6705.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ткаенината е кожата-friendly и деликатна, а изработката е парична казна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Исклучителна tassel spikelet дизајн е светлина и агилни.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е кожата-friendly и деликатна, а изработката е парична казна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Исклучителна tassel spikelet дизајн е светлина и агилни.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : Chenille Package вклучува : 1 * tablecloth.Потсетување : При изборот на tablecloth, големина треба да биде поголем од тој на табелата.Со соодветна големина е околу 30cm овенати.Тоа е за повикување само или можете да изберете големината според вашите желби.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат