• Новак
Бенсон Мелници Празнична Птици Ткаенина Печатени Tablecloth, во 60 x 120 во, Мулти

Бенсон Мелници Празнична Птици Ткаенина Печатени Tablecloth, во 60 x 120 во, Мулти

DEN 376.32

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Карактеристики празник дизајн.Совршен за празнична прилики.Дизајниран во њујорк.Најдобра вредност.Достапни во дополнителни димензии.Лесно се Грижи да се чисти, машински перат и собори сува и бара малку или без пеглање.Бенсон Мелници нуди повеќето различни, иновативни и високо квалитетен производ линија на табелата и постелнина.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни даде еден преглед и да знаете што мислите!.БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ЗА ДА ПРЕБАРУВАТЕ "БЕНСОН МИЛС" НА ГЛАВНИОТ ПРЕТРЕС ЗА ДА ЈА ВИДИТЕ ЦЕЛАТА НАША УБАВА КАТАЛОГ НА МАСА И ПОСТЕЛНИНА FULFULLED СТРАНА .Убава празнична печатени ткаенини tablecloth кој е совршен за вашата празник вечера.Уживајте во оваа совршен одмор tablecloth што ќе се облекуваат секоја маса за одмор оброк.Ние нудиме апсолутно најдобрите вредности во табела постелнина.Импресивен, и евтини.ве молиме бидете сигурни дека за да пребарувате "Бенсон Милс" на главниот претрес за да ја видите целата наша убава каталог на маса и постелнина fulfulled страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат