• Новак
NECAUX Обичај Multisize 1.5 мм Дебел Јасно PVC Маса Покрие Заштитник - 24 x 48 Инчи Отпорен на Вода Пластични Правоаголна Винил Не се Лизга Биро Подлога за Кафе на Маса/Пишување Б?

NECAUX Обичај Multisize 1.5 мм Дебел Јасно PVC Маса Покрие Заштитник - 24 x 48 Инчи Отпорен на Вода Пластични

DEN 693.12

Достапност
Достапно за нарачка

Винил.Оваа ПВЦ јасно табела покрие заштитник често се користат за подобрување на изгледот на трпезарија и потиснат звуците на clinking flatware и стружење dinnerware.Тоа е исто така популарен избор за грижеа настани, банкети, и отворено јадење области.Најважната точка е дека тоа е многу издржливи;.На 1.5 mm згусне кристално јасно пластика ПВЦ винил табела ги опфаќа, биро влошки, заштитна душеци се заштити вашата маса, биро или tablecloth од гребнатини, scuffs, дамки, spillage, додека одржување на вашето биро уредната, чиста и организирана;.Еко-пријателски ПВЦ материјал со карактеристиките на Водоотпорен, Не се лизга, отпорни на топлина (најмногу до 176°F).Лесно да се расчисти, со користење на сад крпа за да ги избрише дамки или чистење со вода;.Совршен за дрвени или стакло,гранит или мермер материјал маси .На ВНИМАНИЕТО на : Лесно сечење за да се вклопи, ние обично се намали на малку поголеми од вистинската големина за да се избегне намалување предизвикано од сечење или пакување во превозот, затоа мала големина разликата не е квалификуван како квалитет прашање.Се користи за Мерење на Лента за прецизно мерење на ширина и должина на вашата tabletop, а потоа се најде на соодветната големина на модел од нашата Огласи. ("Ширина X Должина" Инчи).Ако ние не имаат право големина или се само надвор од акциите, можете исто така да изберете поголем големина на DIY.Тоа е лесно да се намали, можете да ја означите точната мерење со молив и користете остри ножици или нож да се намали.Ако не постои соодветна големина и облик, ние исто така може да ви обезбеди со кориснички услуги.Напомена : прилагодено производи ќе се релативно скапи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EKDJKK Стигнале Отпад Бин ABS Под Маса, Под Маса за Складирање за Статистика Кујна Универзална Push-Pull Невидливи(Бела,

15 инчи, и на растојание не е повеќе од 9cm / 3.15 инчи, и на растојание не е повеќе од 9cm / 3.51 inch Trash торба за чува

DEN 146.88