• Новак
Retroloop Табела Тркач 72 Инчи Долго Салон, Шалови, Велигден Bunny Gnome Јајца Не-Прескокнете Селски Burlap Табела Тркач за Забава, Одмор, Кујна Дневна Соба Оркестарот 13x72

Retroloop Табела Тркач 72 Инчи Долго Салон, Шалови, Велигден Bunny Gnome Јајца Не-Прескокнете Селски Burlap

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сите производи се добро спакувани и испратени од страна на искусни складиште на персоналот. [Мека и Удобност Ткаенина] : Направена од премиум полиестер, burlap, и не-прескокнете од други ткаенини, мека на допир и удобно против кожата, не ја гребете вашиот дрвена маса и dinnerware. [Одговараат за Повеќе Мебел] : Оваа рустикални табела тркач обезбеди повеќе големини за да изберете од, должина од 36" 120", можете да го користите како салон, шалови, салон шамија, и маса тркач, тоа е совршен поклопец за вашиот гардеробер, кабинет, ТВ конзола, кафе на маса, и бар или каминот, заличи вашата област.Што ќе ти get One смешно шема печатени селски табела runner How да се користи it Hang во вашата маса, салон, кабинет, ТВ конзола, камин, или бар во дневната соба или kitchen Washing и care Hand миење или машина за миење со ладна вода, не користете кајгана, висат dry Why изберете Retroloop Retroloop е посветена на обезбедување на клиенти со совршен производи за домаќинството и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат