• Новак
Falaniique Табела Тркач 36 Инчи Долго Памук, Лен Tablerunner Апстракт Goemetry Црвена Позадина Burlap Маса Амбиент Оркестарот Farmhouse Tabletop Салон Марами за Кујна Вечера

Falaniique Табела Тркач 36 Инчи Долго Памук, Лен Tablerunner Апстракт Goemetry Црвена Позадина Burlap Маса

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА TABLETOP КОЛЕКЦИЈА : Одлична за Вечера маса, Кафе на Маса, Entryway Маси, Складирање Табела, Пикник Маса, Чај Маса, Влезот Маса, Foyer Маса, Конзола Маса, Книга Биро, ТВ Кабинет, Чевли Гардероба, Патио, Салон, Sideboard или на други површини на вашиот дом.Доаѓаат во различни бои&големини, нуди голем број на цртежи и модели, давајќи ви се бројни опции за вашиот следен настан.Добро направени тркач може да трае долго време.Рабовите на декоративни Tablerunner се целосно stitched и hemmed, не е лесно да се изгубат нишка која им обезбедува трајност на секојдневна употреба.Оваа елегантна Табела Тркач може да се разубават масата додека се уште се покажувате на површината на мебел.Трпезарија Табела Тркач носи пријатно јадење искуство на вашето семејство додека дефинитивно да остават длабок впечаток на своите гости.Ако имате било какви различни идеи и мислења,ве молиме ни e-mail,дозволете ни да се дискутираат и да се направи напредок заедно.ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН ТАБЕЛА ги ОПФАЌА : триаголен стил на дизајн е поубав, со секојдневен изглед кој работи со секој стил на оркестарот, совршен за секојдневна вечери, свиткување, семејни дружења, угостителство, базен партија, племенски партија, бебе туш, fiesta, graduations, прослава, земјата свадби, farmhouse свадби, одличен за одмор употреба, како денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година е Ден, Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, на Велигден (недела), Ден на Независноста почитуваат,.Одговараат за голем водителка подароци, Божиќ подароци, одмор подарок или куќа затоплување подарок, како и.Парична казна Изработка & Целосно Stitched Heat-Доказ≤176°F(80℃), и заштита на вашиот Вечера Табела.Обезбеди Пролет тема табела тркачи, Лето тема табела тркачи, Есен/Падне тема табела тркачи, Зима табела тркачи, секојдневно табела тркачи, и одмор табела тркачи, ги задоволат вашите различни потреби.Поради екранот,постои мала разлика помеѓу физичката слика и на сликата на веб-страницата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат