• Новак
Лофт Стил Светилка со Dimmer, Dimmable Steampunk Индустриски Гроздобер Антички Стил Светлина, Железни Цевки на Возраст од Селски Метал Маса Светилка, Y-ОревРибар (Црвено) QTF-TB01-Ц

Лофт Стил Светилка со Dimmer, Dimmable Steampunk Индустриски Гроздобер Антички Стил Светлина, Железни Цевки

DEN 1414.80

Достапност
Достапно за нарачка

13.5 " висина, 3.8 lb тежина, Моќ : 30-40 W.Поради кревка природа на светилки, НА СИЈАЛИЦАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНА, но можете да пребарувате "Y-Орев Lumiled стил сијалица" на .УЛ заверена електрични делови, dimmalble switch.Dimmable прекинувачот е на мозок, ве молиме да користите филамент (халоген) сијалица на овој steampunk ламба, не се користи LED/CFL/ESL светилки (Препорачуваме сијалица : E26/E27 база lumiled стил сијалица).Dedicatedly дизајниран и рачно изработени железни цевки лофт гроздобер стил светилка.Најновите ретро осветлување тренд кој никогаш не добива застарена.Steampunk Светилка носи од носталгија и селски тема на вашиот место.Работи одлично со дом, продавница, бизнис, статистика, бар, салон, кафуле, ресторан и да било друго место со индустриски décor инспирација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноќни Табела Светилка за Деца Години Симпатична Носи на Темна Лесна за Бебе Текстил 16 Бои Дрвени Биро Светилки

Големина:Вкупна висина : 10.Треба да имате било какви прашања, можете да не контактирате преку емаил 【МЕ

DEN 3119.76

Мини Црн Табела Светилки,Затворен, Табела Светилка,Метална База,светилка со Црна Сенка,Модерен Ноќни Маса Светилка,Спална

✪ Маса светилка со Метална база со пластична светилка сенка совршен за dorm соба, спална соба дом и канцел

DEN 575.52

табела светилка Модерна Свеж Стил Смола Табела Светилка Дневна Соба и Спална соба Декорација на Маса Светилка

Изработени од ткаенина, ткаење е деликатна и лесно да се грижи за, светлина трансмисија е мека, убава и п�

DEN 1689.60