• Новак
YUHUAWF Ноќни Ламби Ретро Едноставност Железо Уметност Табела LED Светилка Ноќни Ламби Стакло Сенка Ноќната Ламба за Спалната соба Канцеларија Читање со Electroplated Бакар ?

YUHUAWF Ноќни Ламби Ретро Едноставност Железо Уметност Табела LED Светилка Ноќни Ламби Стакло Сенка Ноќната

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие допир контрола dimmable табела светилка е мал во големина која е навистина совршен за да ги красат насекаде на вашиот дом.Еден идеален USB табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Метал светилка тело и база, electroplating антички бакар процес, фино полирање, елегантно и прекрасно.Рачно изработени, стакло абажур, матирано текстура, стилски и убави, лесен за чистење.Мекото осветлување додава слој на меки и мирна боја на countertop, и топло мека осветлување исполнува целата соба.Безбедност Сертификација : кабелот и plug на сет на ноќни табела светилки се УЛ наведени, се национално признати за своите стандарди за безбедност.Нашата мала маса светилка cteates убава и пријатна чувства во куќата кога трошење на време со вашето семејство како лен ткаенини сенка омекнува светлина што го прави подобро за заштита на вашите очи.Име на производ : Ретро Едноставност Железо Уметност Табела Lamp Product материјал : Железо, glass Light код тип : LED E27 * 1 (со исклучок на извор на светлина)тип на Прекинувач : push копчето switch Rated моќност : 6 W (inclusive) -10 W (inclusive)Производ напон : 110 V-240 V (вклучувајќи)Опсег : спална соба, дневна соба, студија, ресторан, и сл.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Не вклучуваат ставки како што се маса светилки во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Ве молиме оставете мала количина на грешка поради прирачник за мерење, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Едноставна Lotus Leaf Табела Светилки за Дневна Соба, Креативни Акрилик Абажур Батерија Табела Светлина Романтична

★ Едноставно полнење lotleaf табела светилка, LED извор на светлина, заштита на вашите очи, без треперење, за

DEN 3839.04

Ноќни Led светилка Батерија Табела Светилка Креативни Ретро Ресторан, Кафе на Маса Светилка Декоративни Атмосфера

Модерната маса светилка (напојување не е вклучен)!Со висок квалитет абажур и уникатен дизајн база, ќе мо

DEN 1288.80

Ноќни Лампи Снежните Планини Читање Ноќната Ламба, Минималистички Дрво База Правоаголна Ткаенина Сенка Табела

Далечинска контрола светилка може да се избегне проблеми да оди во табела светилка за да го исклучите с

DEN 1199.76