• Новак
Vornado Сребро Swan Алхемија Осцилирачки Гроздобер Фан, Gunmetal

Vornado Сребро Swan Алхемија Осцилирачки Гроздобер Фан, Gunmetal

DEN 4559.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛУКСУЗНА БОИ — На трајни метална конструкција е дополнително подобрена, со мат gunmetal завршува со бакар акценти кои рамнотежа арт деко и софистицираност.Со ПРАВО ГОЛЕМИНА — Во 18 инчи висок, Сребро Swan Алхемија височина го прави тоа добро прилагодени на врвот мебел или на подот.СОВРШЕНО ОПРЕМЕНИ — База-монтирани контроли се обезбеди лесен пристап за избор помеѓу три струење прилагодувања, што ќе ви овозможи да брзо да се прилагоди на вашиот комфор.ОСЦИЛИРАЧКИ АКЦИЈА — Уживајте во убедливо удобност од осцилирачки фан глава, кои, исто така, tilts, дозволувајќи им на воздухот да бидат насочени секаде и насекаде.ЧУВСТВУВАТЕ ПОДДРШКА — Кога ќе изберете Vornado фан, ти си инвестирање во супериорни перформанси и дизајн кој ќе ја испорача вкупно задоволство.Ако не, ние ќе го замени тоа, за 5 години.Изграден за да се исполнат U. S. напон барања.Уверение, безбедност-тестиран, и warrantied за употреба само во U. S. Боја : Gunmetal | Style Name : Фан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мини Фан Преносни Рачен Мини Фан Прилагодливи Молчи Десктоп Фан Воздушен Кулер USB Полнење за Дома Соба Користење

Уникатен дизајн стил, можете да се откажам фан над вашиот чадор или parasol.Дизајнот е идеален за надворешн

DEN 412.80