• Новак
Тест 10kg Крстот Заклучување на Вртливата Риболов Справи Летаат Прстени Брег Заклучување Snap Солидна Прстен Возен Coastlock Море Куки Мами Топката Имајќи FY005-14

Тест 10kg Крстот Заклучување на Вртливата Риболов Справи Летаат Прстени Брег Заклучување Snap Солидна Прстен

DEN 98.64

Достапност
Достапно за нарачка

Легура.Увезени. 5x Тест 10kg Крстот Заклучување на Вртливата Риболов Справи Летаат Прстени Брег Заклучување Snap Солидна Прстен Возен Coastlock Море Куки Мами Топката Имајќи FY005-14. Постојат повеќе други различни големина на swivels, справување со кутии и риболов мами на мојата продавница, можете да изберете повеќе во исто време.Секоја Големина : Тест : 10kg,Големина(Aprox.) : 25мм x 4mm,(1" х5/32").Тест : 10kg,Големина(Aprox.) : 25мм x 4mm,(1" х5/32").

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат