• Новак
Cholyme ДОО ноќта на Вештерките Ќебе, Обичај Бебе Ќебиња, на Мојата Сопруга, Сопруг Обичај Фрлиле Ќебе, Ќебе за Внука, Бебе Девојка и Бебе Момче,Девојче, Син, Внук(60 X 80)

Cholyme ДОО ноќта на Вештерките Ќебе, Обичај Бебе Ќебиња, на Мојата Сопруга, Сопруг Обичај Фрлиле Ќебе, Ќебе

DEN 1652.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.ПРОИЗВОДСТВО на Мајки и Татковци, Дедо, Баба, Внук, Внука, Пријатели, Возрасни, Тинејџер, Девојки, Момчиња, Кучиња, Мачки, домашни Миленици, Вљубените, на Мајката и на Таткото Ден; Божиќ и Нова Година.ПРАЗНИЦИТЕ ЗА ВАС : Ова е единствена сентиментални подароци за некои посебни прилики како што се Роденден, Свадба Годишнината, Благодарност, Дипломирањето, Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото ден, итн.Подароци за Мажи и Жени, Мајки и Татковци, на Вљубените, на Мајката и на Таткото Ден, Божиќ Ден.Совршен за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во сите годишни времиња, особено за кампување и пикник.ЌЕБЕ ГОЛЕМИНА : Руно Ќебе - 30x40 инчен ( 75 х 100 см )Руно Ќебе - 50x60 инчен ( 125 x 150 cm )Руно Ќебе - 60x80 инчен ( 150 х 200 см )со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Сите на нашите сопствени руно и sherpa ќебиња се рачно изработени највисоките стандарди за квалитет во САД-врз основа на фабриката.РУНО ЌЕБЕ МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум велур полиестер печати за убава боја vibrancy, дури и по миење.ДВЕТЕ ФУНКЦИОНАЛНА И ДЕКОРАТИВНИ : Совршен за внатрешна како ѕид виси декорација и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во сите годишни времиња, особено за кампување и пикник.МАШИНА ПЕРАТ : Миење посебно во ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина.Ултра-меки полиестер ткаенини суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Нејзиното подобро се мијат ќебиња во мрежа перење торба.ПРАЗНИЦИТЕ ЗА ВАС : Ова е единствена сентиментални подароци за некои посебни прилики како што се Роденден, Свадба Годишнината, Благодарност, Дипломирањето, Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Мајки Ден, Татковци ден, итн.Совршен за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во сите годишни времиња, особено за кампување и пикник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат